o nás

Šustění celofánu, skřípaní křídového papíru mezi prsty, kluzké stužky, kousky izolepy, které se omylem přilepí tam, kam nemají. Nerovně ustřižené okraje, pentle, která jde natočit nůžkami jen jednou stranou, ale vždycky se trefíte na tu druhou. Hodiny a hodiny balení, lepení, převazování, vztekání se, že nemáte tři ruce na přidržení uzlu… až se nakonec o papír říznete do prstu. Taky to tak nesnášíte? Proč si to konečně neuděláte hezký
a jednoduchý? A jednou provždy! Staňte se součástí vánoční revoluce, na kterou jste nečekali.

Chtěli jsme to jednou provždy hezky zabalit, tak jsme to udělali. Vyrobili jsme látkový obal na dárky z kvalitního přírodního materiálu. Všechno je to ruční práce – ručně sešité pevnými stehy, ručně barvené s radostí a láskou, ručně zabalené a odeslané k vám.

 

Jsme banda designerů, kteří opěvují minimalismus a účinnost se špetkou vkusu navrch. Jsme také ženy, které každé Vánoce tráví hodiny balením dárků. Za celý život se to pořádně nasbírá a my už máme těch pentlí až po krk. Chceme svůj čas věnovat něčemu, co dává smysl. Jednorázové obaly to pro nás nejsou.

Balme dárky do látky, pojďme použít kvalitní přírodní, znovupoužitelný a především stylový Thank You Wrap. Jdeme proti proudu zbytečného plýtvání.

co je thank you wrap?

Thank You Wrap jsou nejednorázové látkové obaly na dárky a všechno ostatní, co potřebuje(te) zabalit. Na Vánoce do nich zabalíte dárečky, přes rok se v nich schovají třeba náhradní knoflíky, nebo (si) do nich zabalíte svačinu. Jsou vyrobeny z kvalitního lnu, který žádnou chemii v životě nepotkal, nebo z recyklovaných materiálů, kterým jsme tím zachránili život a dali druhou šanci. Zvenku jsme je ručně potiskli, aby dělaly nejen užitek, ale i parádu. Když se zašpiní, můžete je vyprat (ideálně ručně). Jsou krásné, luxusní, příjemné na dotek, ušetří vám čas s balením veledarů, i peníze za nekončící koloběh nových balících papírů, které s každým rozbaleným dárkem končí v koši.  

... a co není?

Thank You Wrap není nevkusný pytel na brambory. Není to kýčovitý nekvalitní papír, který se bez povšimnutí změní během několika vteřin na odpad. Nejsou to hodiny boje s izolepou. Thank You Wrap nepřecpe kontejnery na papír, do kterých balicí papíry ani nepatří. Není to opakovaný stres, do čeho dárky zabalit. Není součástí každé předvánoční účtenky. Nikdy nedojde a vždy bude po ruce. Ale hlavně to není jen obal, je to i dárek, který budete chtít zpátky.

Live Love s. r. o.

Polská 2269/62

Praha 2 - Vinohrady

IČO 04179901

0